-
Solid Gel Palette-TOTALLY OBSESSEDVettsy comprehensive upgraded solid gel polish palette is back! Brand new packaging is not only of better quality, but also won't be damaged in transit. The high quality as always allows you to repurchase with confidence. Four colors in one palette make it easier for...
- $9.99
-
$15.99 - $9.99
- Preço unitário
- por
-
Solid Gel Palette-LOVELY DAYVettsy comprehensive upgraded solid gel polish palette is back! Brand new packaging is not only of better quality, but also won't be damaged in transit. The high quality as always allows you to repurchase with confidence. Four colors in one palette make it easier for...
- $9.99
-
$15.99 - $9.99
- Preço unitário
- por
-
Solid Gel Palette-SO NATURALVettsy comprehensive upgraded solid gel polish palette is back! Brand new packaging is not only of better quality, but also won't be damaged in transit. The high quality as always allows you to repurchase with confidence. Four colors in one palette make it easier for...
- $9.99
-
$15.99 - $9.99
- Preço unitário
- por
-
Solid Gel Palette-ALL PUREVettsy comprehensive upgraded solid nail polish gel palette is back! Brand new packaging is not only of better quality, but also won't be damaged in transit. The high quality as always allows you to repurchase with confidence. Four colors in one palette make it easier for you to...
- $9.99
-
$15.99 - $9.99
- Preço unitário
- por
-
Solid Gel Palette-MOONWALKVettsy comprehensive upgraded solid glitter gel palette is back! Brand new packaging is not only of better quality, but also won't be damaged in transit. The high quality as always allows you to repurchase with confidence. Four colors in one palette make it easier for...
- $10.99
-
$16.99 - $10.99
- Preço unitário
- por
-
Solid Gel Palette-SODA PEACHVettsy comprehensive upgraded solid color gel Palette is back! Brand new packaging is not only of better quality, but also won't be damaged in transit. The high quality as always allows you to repurchase with confidence. Four colors in one palette make it easier for...
- $9.99
-
$15.99 - $9.99
- Preço unitário
- por